This is alternative content.

This is alternative content.

Bezpieczeństwo płatności

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa wszystkie karty kredytowe wydawane przez BZ WBK są kartami z mikroprocesorem („chip”). W terminalach przystosowanych do obsługi kart z chipem wymuszone jest potwierdzenie dokonywanych płatności osobistym numerem PIN. Dzięki technologii chipowej z numerem PIN płatności dokonywane kartami są szybsze i bezpieczniejsze. W przypadku kradzieży lub zgubienia karty unikalny numer PIN chroni przed użyciem karty przez osoby nieuprawnione.


Bezpieczne zakupy w Internecie, czyli Usługa 3D-Secure

Posiadacz karty kredytowej wydanej przez BZ WBK może bezpłatnie skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia swoich transakcji internetowych poprzez usługę 3D-Secure. Do tej pory Użytkownik karty był identyfikowany na podstawie: numeru karty, daty jej ważności oraz wartości kontrolnej CVV2/CVC2. Teraz, dzięki usłudze 3D-Secure może być dodatkowo identyfikowany na podstawie smsKodu (lub kodu z tokena), który należy wprowadzić przy dokonywaniu płatności w Internecie.

Wystarczy tylko mieć aktywny dostęp do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet i aktywować usługę 3D-Secure.

Kartą kredytową BZ WBK możesz płacić w Internecie na całym świecie!


Usługa Spłaty Ratalnej "RATIO"

Usługa Spłaty Ratalnej „RATIO” umożliwia spłatę wybranych transakcji dokonanych kartą kredytową w równych ratach miesięcznych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Na raty możesz rozłożyć jedną lub kilka transakcji bezgotówkowych lub przelewów o łącznej wartości co najmniej 200 zł. Sam decydujesz o tym, na ile rat rozłożysz spłatę – możesz wybrać okres od 3 do 24 miesięcy. Uruchomienie usługi jest bezpłatne. (Więcej...)


Szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe

Możesz korzystać z funkcjonalności płatności zbliżeniowej - najszybszego sposobu zapłaty za codzienne zakupy o niskiej wartości (do 50 złotych). Wystarczy jedynie zbliżyć kartę do specjalnego, „zbliżeniowego” czytnika. Cała transakcja trwa kilka sekund. Technologia zbliżeniowa eliminuje konieczność wkładania karty do terminalu czy przeciągania jej przez tradycyjny czytnik. Przy transakcjach dokonywanych na kwotę przekraczającą 50 zł wymagane jest wprowadzenie numeru PIN. Płatności zbliżeniowe to idealny sposób na dokonywanie płatności zawsze wtedy kiedy zależy ci na czasie w restauracjach, aptekach, kinach, kioskach czy na stacjach benzynowych.


Gotówka od ręki

Z kartą kredytową World MasterCard nie tylko dokonujesz płatności bezgotówkowych – możesz również wypłacać gotówkę we wszystkich bankomatach oznaczonych symbolem MasterCard.

Szczegółowe informacje na temat transakcji gotówkowych znajdują się w Regulaminie wydawania i używania kart kredytowych BZ WBK, natomiast informacje o opłatach w Taryfie Opłat i Prowizji.


Wraz z kartą otrzymasz dostęp do atrakcyjnych ubezpieczeń:

Bezpieczne Pieniądze (Więcej...)

Ubezpieczenie podróżne (Więcej...)

Twoje Bezpieczeństwo (opcjonalne - pakiet płatny) (Więcej...)

Bezpieczne Pieniądze Komfort (opcjonalne - pakiet płatny) (Więcej...)


Zarządzenie kartą przez Internet – BZWBK24 Internet

Po zalogowaniu do usług BZWBK24 Internet w każdej chwili będziesz mieć dostęp do informacji o Twojej karcie (np. o saldzie zadłużenia), a także będziesz mieć możliwość dokonywania przelewów z rachunku karty czy nadać nowy numer PIN (Więcej...)


Alerty24:

Jeśli korzystasz z usług BZWBK24 to możesz uruchomić Alerty24 – powiadomienia na telefon komórkowy oraz adres poczty elektronicznej o ważnych zdarzeniach dot. karty kredytowej, np. potwierdzenie zaksięgowania spłaty zadłużenia. (Więcej...)


Przelewy z karty kredytowej:

Jeżeli korzystasz z usługi BZWBK24 Internet – możesz wykonywać przelewy z rachunku Twojej karty kredytowej. Oznacza to, że masz możliwość dokonywania codziennych płatności np. za prąd, gaz, telefon przy wykorzystaniu limitu kredytowego w karcie kredytowej. Przelew jest płatny, może być realizowany w ramach dostępnych środków oraz w ramach limitów obowiązujących w BZWBK24 Internet. Możliwe jest wykonywanie przelewów na rachunki: własne, obce, ZUS, organów podatkowych. Przelew elektroniczny traktowany jest jak transakcja bezgotówkowa, więc dla tych transakcji obowiązuje również maksymalnie 54-dniowy okres bezodsetkowy.


Dodatkowa karta

Jako posiadacz karty kredytowej World MasterCard możesz wnioskować o wydanie kart dodatkowych dla maksymalnie trzech wskazanych przez Ciebie osób. Wszyscy użytkownicy kart dodatkowych korzystają wówczas na równi z przywilejów i możliwości, które daje karta. Bank przyznaje jeden wspólny limit do karty głównej i kart dodatkowych. Aby uzyskać kartę dodatkową, złóż wniosek w dowolnym Oddziale Banku Zachodniego WBK lub zadzwoń do naszych Doradców pod numer 1 9999*.


Dokumenty i pliki do pobrania

 


lub zamów:

Jeśli masz już kartę kredytową World MasterCard, sprawdź stan swojego konta punktowego
Logowanie do programu »

Zarządzaj swoją kartą w BZWBK24
Logowanie do BZWBK24 »

This is alternative content.